ALBANIA
Piña Artasmurdo (Tirana)
ALEMANIA
Eberhard Janke
Juliana Hellmundt https://juliana.hellmundt.net/
Hans Braumüller (Hamburgo) http://braumueller.blogspot.com/
Hans Braumüller (Hamburgo) http://braumueller.blogspot.com/
Erich Wilker (Koln)
Jörg Seifert (Wilischstrabe)
Dr. Klaus Groh (Edewecht)
Christa BehmenBurg (Neufahrn)
Bárbara Hilmer-Schröer & Ralf Schröer (Braunschweig)
Gertruda Gruber-Goepfertova (Rosenheim)
Dr. Klaus-Jürgen Lebus (Greifswald)
Angela & Peter Netmail (Minden)
Jürgen O. Olbrich (Kassel)
Wilfried Nold/La Cruz Cósmica (Frankfurt)
Tina Meyr (Minderoffingen)
Anna Stellom (Solingen)
Michael Schönauer (Asperg)
Boris Kerensky
Wolfang Rostek (Oldenburg)
Ronald Halbritter (Nördlingen) http: //andreas-hofer.blogspot.com/ - http://bismarck-mail-art.blogspot.com/
Henning Mittendorf (Briefzentrum)
Harald Goldhahn (Marktleuthen) http://www.harry-hirsch-blues.de/under_construction.php
Thorsten Fuhrmann (Huglfing, Baviera)
Horst Baur (Múnich)
Angela Behrendt (Hannover)
Ptrizia (TICTAC) (Starnberg) http://tictac-tictac.blogspot.com/
Angela Behrendt (Hannover)
Ptrizia (TICTAC) (Starnberg) http://tictac-tictac.blogspot.com/
APÁTRIDA
Nel Amaro Fernández
ARGENTINA
Silvio Javier de Gracia (Buenos Aires) http://www.hoteldada.com/v2/ - http://hotel-dada.blogspot.com/
Fernando Gioia
Ignacio Mendía
Juan Manuel Ipiña
Claudio Maidana / Gladis de Olivero
Gabriela Alonso
Carlos Calvo
Óscar Poliotto http://www.margencero.com/poliotto/poliotto_presenta.html
Hilda Paz
Maribel Martínez
Ángel Rubén Palleres
Mariana Perata
Susana Picasso
Georgina Edna Mithieux
Las Esmeraldas
Marcelo Juan Valenti (Rosario)
Marta Irene Varela
Beatriz Makaroff
Liliana Canistracci (Córdoba)
Laura Mozzi (Neugen)
Silvia Calvo (Caba) http://iniciosilicalvo.blogspot.com/
Laura Mozzi (Neugen)
Silvia Calvo (Caba) http://iniciosilicalvo.blogspot.com/
Silvia Lissa (Chajarí)
AUSTRALIA
Denise Mizzi (Sídney)
Pete Spence (Victoria)
David Dellafiora/Fiel Study
Aska (Nueva Gales del Sur) http://super-aska.daportfolio.com/
Pete Spence (Victoria)
David Dellafiora/Fiel Study
Aska (Nueva Gales del Sur) http://super-aska.daportfolio.com/
AUSTRIA
Hanz Gappmayr (Innsbruck)
Charistos-Ansari (Viena)
Alexander Charistos
BANGLADESH
BÉLGICA
José Vandenbroucke/Temple Post (Deerlijk)
G. Simons (Bruselas)
Guido Vermenlen
Pedro García/Popomailart (Romsee)
Luc Fierens & Annina Van Sebroeck (Mechelen)
Raymond Delattre (Lieja)
Centre Culturel “Les Chiroux”
Alain Valet (Arlon)
Jaque Ross (Xhendremael)
Sztuka Fabryka / Geert De Decker (Tielrode)
La Maison du Poete
Nicole Eippers (Melin) http://piggyonemailart.blogspot.com/
Miche-Art-Universalis (Merksplas)
La Gazette du Crabe (Jodoigne)
BRASIL
Veraferro Galería (São Paulo)
Gastão de Magalhães
Constança Lucas https://constancalucas.blogspot.com/ - https://postaiscompoemasvisuais.blogspot.com/
Constança Lucas https://constancalucas.blogspot.com/ - https://postaiscompoemasvisuais.blogspot.com/
Roberto Keppler https://clip-poema.art.br/home
Lidia López Torres
José Roberto Sechi
Olivia Niemeyer
Gustavo Jerónimo
Paulo Bassadoni (Porto Alegre)
Pedro Vaz
Jeanete Ecker Kohler
Jacira Fagundes
Avelino de Araujo (Natal)
Paulo Bassadoni (Porto Alegre)
Pedro Vaz
Jeanete Ecker Kohler
Jacira Fagundes
Avelino de Araujo (Natal)
Ribas Marinho (Balneário Camboriú)
Dórian
William A. (Andaraí)
Sérgio Monteiro De Almeida (Curitiba) http: //www.triplov.com/sergio/index.html
William A. (Andaraí)
Sérgio Monteiro De Almeida (Curitiba) http: //www.triplov.com/sergio/index.html
CANADÁ
Diane Bertrand/art Terre Mail Art (Montreal, Québec)
RF Costa http://rfcote.blogspot.com/
Kurt Beauliev
Raymond Furlotte http://www.furlotte.net/
Mailarta (Columbia Británica) http://mailarta.blogspot.com/
Cosas locas http://stuffbywackystuff.blogspot.com/
Julie Philip (Kelowna)
Susan Williamson (Ontario)
Arte visual Brampton
one ten park:a working space
Medwolf (Battleford, Saskatchewan) http://lostmailart.piczo.com/?cr=3
Medwolf (Battleford, Saskatchewan) http://lostmailart.piczo.com/?cr=3
Snappy (Victoria, BC)
Ante lunar (Richmand)
Jennlui (Ottawa)
COLOMBIA
Isabel Cristina Villanueva Valencia (Bogotá)
COREA DEL SUR
COSTA RICA
Francisco López (San José)
Francisco Quesada
Juan Castillo
CROACIA
Svletana Mímica (Split)
CUBA
María Elena Menéndez Palmieri (La Habana)
Ángel Alonso Blanco
Reidelio Moret Dinza
Alexander Lovaina Jiménez (Matanzas)
CHILE
Isabel Aranda (Santiago)
Daniel Madrid Pastene
Paula Fuentes Avendaño
Carolina Llona Brunet
Humberto Nilo
Antonio Cares
Claudio Rodríguez Lanfranco http://www.rodriguezlanfranco.blogspot.com/
Rodrigo Andrade (Concepción)
Denisse Paulsen (Llolleo)
Marietta Morales Rodríguez (Antofagasta)
CHINA
Song Ji-Xin (Liaoing)
DINAMARCA
Dietrich FrickerFrank
Jensen (Roskilde)
Jensen (Roskilde)
ECUADOR
Sara Vanegas (Cuenca)
EGIPTO
Dr. Badr El Din Awad Badr (El Cairo)
Ashraf Abbas El-Hady
Ashraf Abbas El-Hady
EL SALVADOR
David Ernesto Panamá Sandoval (La Libertad)
David Ernesto Panamá Sandoval (La Libertad)
ESLOVAQUIA
Jan Husar (Banská Bystrica)
ESLOVENIA
Heda Vidmar (Konjice)
ESPAÑA
Pep Serra Tarragon
Amnistía Internacional
Ángeles J. Sagués
Antonio Gómez (Badajoz)
Zombra (Zaragoza)
Pedro Bericat http://www.mutesound.org/
Asociación Artística Amuna Duse
Francisco Aliseda
Miguel A. Jiménez Jiménez - El Taller de Zenón (Sevilla) http://www.eltallerdezenon.com/
Manuel Sainz Serrano (Segovia)
Juan Montero Lobo/Revista Nirvana Populi
Montse Fornos (Barcelona)
Agustín Calvo Galán
Centro Cívico Barceloneta
José Carlos Soto
Sergi Quiñonero
José Emilio Antón (Madrid)
Ibirico http://ibirico.blog.com.es/
Yolanda Pérez Herreras
Angel Santiago Plata
Tartarugo (Vigo)
Fira Mágica Santa Susana (Catalunya)
Guillermo Asian
Bienal de Poesía Experimental de Euskadi Expoesía'08 (Bizkaia)
Felipe Lamadrid (Puerto de Santa María, Cádiz) http://felipelamadridgrabados.blogspot.com /
Daniel de Cullá (Burgos)
Centro de Poesía Visual (Córdoba) http://centrodepoesiavisual.blogspot.com/
Carlos Botana (A Coruña)
Centro Galeno de Arte Contemporánea (Santiago de Compostela) http://www.cgac.org/
Centro Galeno de Arte Contemporánea (Santiago de Compostela) http://www.cgac.org/
Mikel Untzilla (Legazpi) https://droitwichmailart.wordpress.com/2019/10/03/mikel-untzilla-spain-3/
ESTADOS UNIDOS
B. Sabed
David Cortés Cabán
Ragged Edge Press-The Sticker Dude
James Norlund
Tamara Wyndham http://www.tamarawyndham.com/
Ragged Edge Press-The Sticker Dude
James Norlund
Tamara Wyndham http://www.tamarawyndham.com/
John Held Jr/El Arte del Timbre (San Francisco)
C. H. K. (J).
David Alvey/Aadvark Studios (Dallas)
Denise Hunley
David Cammack (Oregón)
O. Poliotto
Teresinka Pereira (Ohio)
Patricia Kambitsch
John M. Bennett http://www.johnmbennett.net /
David Alvey/Aadvark Studios (Dallas)
Denise Hunley
David Cammack (Oregón)
O. Poliotto
Teresinka Pereira (Ohio)
Patricia Kambitsch
John M. Bennett http://www.johnmbennett.net /
Ficus Strangulensis (Wyoming)
Feria de Ciencias Collage de Arte Postal
Karen Wood (Los Ángeles)
Rae Trujillo
Kristin M. Burke
Scott Ray Randall http://scottrayrandall.blogspot.com/
Feria de Ciencias Collage de Arte Postal
Karen Wood (Los Ángeles)
Rae Trujillo
Kristin M. Burke
Scott Ray Randall http://scottrayrandall.blogspot.com/
Carrol Brooks (Illinois)
Dragonfly Dream (Santa Fe)
Dan Buck (San Diego)
Eric Chaet (Wisconsin)
Carolina Blanco (Chicago)
Chevalier Daniel C. Boyer (Michigan)
Cascadia Art Post (Seattle) http://cascadiaartpost.blogspot.com /
Kenneth Karsten (Florida)
Jennifer Zoellner http://jenniferzoe.blogspot.com/
Carlo Pittore
Keith Buchholz (San Luis, Misuri) http://keithbuchholz.blogspot.com/
Christine Tarantino (Massachusetts) http://christinetarantino.blogspot.com/
Jonathan Johnson (Iowa)
Gianina Opris (Denver)
Sherri Ayers (Santa Ana, California)
Eyedrum (Atlanta) https://www.eyedrum.org/
Moanlisa (Beltsville)
Es (New Hampshire)
ESTONIA
Ilmar Kruusamäe (Tartu) http://art.turm.ee/ilmar/ilmar.htm
FILIPINAS
Ana L. Bathán (Quezón)
FINLANDIA
Leena Golnik (Vantaa)
Hämeenlinna (Korttien Talo)
Panu Untilberg (Turku)
Paul Tiililä (Pälkäne) http://www.paultiilila.com/
Hämeenlinna (Korttien Talo)
Panu Untilberg (Turku)
Paul Tiililä (Pälkäne) http://www.paultiilila.com/
Eeva-Maija Maula (Hämeenlinna)
FRANCIA
Bruno Sourdin (Agneaux)
Christian Burgaud (Nauterre)
Denise Grisi (Capdenac)
Pleiade-Association loi 1901 (Colonia)
ZAV (París)
Eric Bensidon
Jean Hugues (Beauvais)
Daniel Daligand (Levallois)
Pascal Lenoir/Many Art (Grandfresnoy)
Christian Alle ( Cherbourg)
Jim Beach (Le Cordonet)
Compagnie d'Art Singulier en Méditerrannée /André Rober (Roquevaire)
Association des Amis deSt Jacques de Bordogne (Périgueux)
Maison des Arts et Loisirs (Laon)
Catherine Thieblemont/Mail Art
Remy Pènard (Limoges)
Michel Della Vedova
Fontaine Jean-Francois (Dijon)
Julien Blaine y Andrè Robèr (Ventabren)
René Chagriere/Garage Laurent (St Montan)
Jacques Marcel (Chauny)
Centre êducatif “Le Village” (Lux)
Mih "Lagarrique"Atelier D' Ecriture (Montfavet)
Martine Delher (Pézenas)
Les Timbrés de l'Art Postal
Hélène Lagache (Burdeos) http://atelierpostal.over-blog.com/
Colegio César Franck (Palaiseau)
Ambassa de D'utopia (Guivry) https://insomniesetartpostal.blogspot.com/
Jean-Marie Bassinet (Placey)
GRECIA
Jenny Markakis (Atenas)
Asociación de Artistas de Artes Visuales del Norte de Grecia "SKETBE"
Stavros Galatos (Elassona)
Kontou Thomai
Cristos V. Papanikoxou (Larissa)
GUATEMALA
Guido Bondioli - Grupo Masaccio (Sololá)
HOLANDA
Jeroen Ter Welle (Ámsterdam)
A. Blufpand (Utrecht)
A. Blufpand (Utrecht)
HONDURAS
HUNGRÍA
Tibor Vass (Miscoico)
INDIA
Bandi Durga Prasad (Gujarat)
Mavji K. Savla (Gandhidham)
V. Hariraam (Chennai)
Mavji K. Savla (Gandhidham)
V. Hariraam (Chennai)
IRLANDA
Barry Edgar Pilcher (Condado de Donegal)
ISLANDIA
Daoi Guobjörnsson (Reikiaviv)
ISRAEL
Sara T. Ron (Mashaw Amikam)
Timen (Kfar-Saba)
ITALIA
Antonio Sassu (Torreglia)
Rota Doriano (Bérgamo)
Emilio Morandi
Marina Lanzi
Artestudio Morandi http://artestudiomorandi.blogspot.com/
Danielle Davalli
Bruno Capatti http://bnetbox.blogspot.com/
Snak-y-Villa Vivaldi (Padru)
Danielle Davalli
Bruno Capatti http://bnetbox.blogspot.com/
Snak-y-Villa Vivaldi (Padru)
Bruno Chiarlone (Cairo Montenotte)
Vincenzi Marco (Borgo Maggiore)
Nabil Latfaoui (Milano)
Ruggero Maggi
Claudio Jaccarino
Biblioteca Rionale Affori
Michele Rubino
Giuliana Bellini
Henrry López (La Spezia)
Giancarlo Pucci (Famo)
Roberto Zito (Roma)
Franco Piri Focardi "Creative Arte Postale"
Walter PenacchiVittore Baroni (Viareggio)
Bruno Pollacci (Pisa)
Mauro Ceselli http://www.mauroceselli.it.gg/
Tiziana Baracchi (Venecia)
Maurizio Follin
Roberto Scala (Nápoli)
Domenico Severino http://www.domenicoseverino.it/
Ettore Le Donne (Montesilvano)
Oronzo Liuzzi (Corato)
Stacul Giancarlo (Trieste)
Donaudi G./Emozioni (Torino)
Giovanni StraDa Da (Ravenna)
Claudio Parentela (Catanzaro)
Silvia Rossi (Camposampiero)
Circolo Arcimontorio (Verona) http://annydances.blogspot.com/
Lancillotto Bellini
Angela Caporaso (Caserta) http://www.angelacaporaso.com/index_en.html
Marco Caporaso
Caterina Davinio (Lecco) http://xoomer.virgilio.it/cprezi/caterinadav.html
Giuseppe Riccetti (Foligno, PG) http://www.giuseppericcetti.com/
Rolando Zucchini (Umbria) http://www.zetau.it/
Claudio Grandinetti (Cosenza)
Casa Cogollo detta del Palladio (Vicenza)
Carlo Volpicella (Pescara)
Rossana Cagnolati (Parma)
Chiara Tassinani (Génova)
Lamberto Caravita (Ravenna) http://digilander.libero.it/caravitalamberto/
Enzo Tomasello (Acireale)
Casa Cogollo detta del Palladio (Vicenza)
Guido Capuano (Ragusa)
Pierpaolo Limongelli (Monopoli) http://macoal.splinder.com/
JAPÓN
Dada Kan (Sendai)
Ryosuke Cohen/Braincell (Osaka)
Keiichi Nakamura (Tokio)
Yarita Misako
Mamoru Uemura (Itamishi)
Gianni Simone (Kanagawa-ken)
Vincenzi Marco (Borgo Maggiore)
Nabil Latfaoui (Milano)
Ruggero Maggi
Claudio Jaccarino
Biblioteca Rionale Affori
Michele Rubino
Giuliana Bellini
Henrry López (La Spezia)
Giancarlo Pucci (Famo)
Roberto Zito (Roma)
Franco Piri Focardi "Creative Arte Postale"
Walter PenacchiVittore Baroni (Viareggio)
Bruno Pollacci (Pisa)
Mauro Ceselli http://www.mauroceselli.it.gg/
Tiziana Baracchi (Venecia)
Maurizio Follin
Roberto Scala (Nápoli)
Domenico Severino http://www.domenicoseverino.it/
Ettore Le Donne (Montesilvano)
Oronzo Liuzzi (Corato)
Stacul Giancarlo (Trieste)
Donaudi G./Emozioni (Torino)
Giovanni StraDa Da (Ravenna)
Claudio Parentela (Catanzaro)
Silvia Rossi (Camposampiero)
Circolo Arcimontorio (Verona) http://annydances.blogspot.com/
Lancillotto Bellini
Angela Caporaso (Caserta) http://www.angelacaporaso.com/index_en.html
Marco Caporaso
Caterina Davinio (Lecco) http://xoomer.virgilio.it/cprezi/caterinadav.html
Giuseppe Riccetti (Foligno, PG) http://www.giuseppericcetti.com/
Rolando Zucchini (Umbria) http://www.zetau.it/
Claudio Grandinetti (Cosenza)
Casa Cogollo detta del Palladio (Vicenza)
Carlo Volpicella (Pescara)
Rossana Cagnolati (Parma)
Chiara Tassinani (Génova)
Lamberto Caravita (Ravenna) http://digilander.libero.it/caravitalamberto/
Enzo Tomasello (Acireale)
Casa Cogollo detta del Palladio (Vicenza)
Guido Capuano (Ragusa)
Pierpaolo Limongelli (Monopoli) http://macoal.splinder.com/
JAPÓN
Dada Kan (Sendai)
Ryosuke Cohen/Braincell (Osaka)
Keiichi Nakamura (Tokio)
Yarita Misako
Mamoru Uemura (Itamishi)
Gianni Simone (Kanagawa-ken)
KAZAKHSTÁN
Marziya Zhaksygarina (Aktobe)
Anuar Otegen-Tana
Anuar Otegen-Tana
LETONIA
Andrejs M. Eizāns (Riga)
Dmitry Zinovjev
LIBANO
Lena & Hilda Kelekian (Kaslik) https://www.kelekianartgallery.com/
LITUANIA
Jonas Nekrašius (Šiauliai)
Alfonsas Čepauskas (Vilnius)
LUXEMBURGO
Fran Mail (Echternach)
MACEDONIA
Trajče Blaževski (Skopje)
Zlatko Krstevski (prilep)
MALASIA
Foh Sang Loo (Kuala Lumpur) http://www.loofohsang.com/
MALTA
Gabriel Caruana (Birkirkara) http://www.gabrielcaruana.com/
MÉXICO
Guadalupe Morazua (D.F.) http://www.morazua.com/
Ignacio Navarro Cortez
Carolina Viñamata
Marianela Ariza/DOMECQ (Tijuana)
Guijarro Galería (Yucatán)
Emilio Carrasco (Zacatecas)
Pamela Grijalva Diaz (Guadalajara, Jalisco) http://artpamelalilith.spaces.live.com/
MOLDAVIA
Grigory Bosenko (Chişinǎu)
NICARAGUA
Nelson Rolando Tamani (Tipitapa) http://www.artistasdelatierra.com/artistas/DAMARO
NORUEGA
Jaromir Svozilik (Oslo)
NUEVA CALEDONIA
Jimmy Janet (Noumea)
Nelly Zenabi
NUEVA ZELANDA
Roger Edward Morris "REMO" (Taranaki)
PANAMÁ
Andrejs M. Eizāns (Riga)
Dmitry Zinovjev
LIBANO
Lena & Hilda Kelekian (Kaslik) https://www.kelekianartgallery.com/
LITUANIA
Jonas Nekrašius (Šiauliai)
Alfonsas Čepauskas (Vilnius)
LUXEMBURGO
Fran Mail (Echternach)
MACEDONIA
Trajče Blaževski (Skopje)
Zlatko Krstevski (prilep)
MALASIA
Foh Sang Loo (Kuala Lumpur) http://www.loofohsang.com/
MALTA
Gabriel Caruana (Birkirkara) http://www.gabrielcaruana.com/
MÉXICO
Guadalupe Morazua (D.F.) http://www.morazua.com/
Ignacio Navarro Cortez
Carolina Viñamata
Marianela Ariza/DOMECQ (Tijuana)
Guijarro Galería (Yucatán)
Emilio Carrasco (Zacatecas)
Pamela Grijalva Diaz (Guadalajara, Jalisco) http://artpamelalilith.spaces.live.com/
MOLDAVIA
Grigory Bosenko (Chişinǎu)
NICARAGUA
Nelson Rolando Tamani (Tipitapa) http://www.artistasdelatierra.com/artistas/DAMARO
NORUEGA
Jaromir Svozilik (Oslo)
NUEVA CALEDONIA
Jimmy Janet (Noumea)
Nelly Zenabi
NUEVA ZELANDA
Roger Edward Morris "REMO" (Taranaki)
PANAMÁ
Raúl de Obaldía (Panamá)
Rodrigo Jaén
Alexis Benalcazar
Benito Santana
George Wirth (San Felipe)
PERÚ
Johan Marlon Angulo Benites (Chimbote)
Irma Gala García (Lima)
Javier Milla Muñante http://www.javiermilla.blogspot.com/
POLONIA
Jan Honza (Wtoctawek)
Maria Wosic (Myszów)
Bartosz Fraczek (Crestochowa)
PORTUGAL
Carla Galcumba (Lisboa)
Pais Garcia
Apartis http://apartis.blogspot.com/ - http://apartisartepostal.blogspot.com/
Joaquim Lourenço http://joaquimlourenco.blogspot.com/
Lurdes Sousa (Algés)
PUERTO RICO
Edwin Velázquez Collazo (San Juan)
Edwin Velázquez Collazo (San Juan)
Elías Adasme
REINO UNIDO
Nomad Mail Art (Coventry)
Michael Leigh (Cheshire)
Gandha Key (Londres)
Mailartmartha http://mailartmartha.org.uk/
REPÚBLICA DE BELARÚS
Karina Kharanela (Minsk)
Andrew Miakshilo
Anna Miakshilo (Grodno region)
REPÚBLICA CHECA
Vlastimil Sobota
REPÚBLICA DOMINICANA
Ada Bosh (San Pedro De Macoris)
REPÚBLICA DE KOSOVO
Basri Mekolli (Prishtina)
REPÚBLICA DE SAN MARINO
Vincenzi Marco (Borgo)
RUMANIA
Ovidiu Petca (Cluj)
Muzeul Florean/M. Bochis (Maramures)
Gloria Neamtiu
Casandra Ioan
RUSIA
Willi R. Melnikov (Moscú)
Vladimir Fedotov
"The Purests Circle" Art Group
Alexander Belusin
"Slepyje" Art Group
Igor Burikhin
Viktor Luferov
Andrej Larrukhin
Alexander Glushenko
Dmitry Avaliany
Tatiana Spasolomskaja
Andrei Abramov
Konstantin Kalendaroff
Julia Klauser (St
Petersburgo)
Leonid Aronzon
Maxim Jacubson
Sergey Grishunov (Kaluga)
Konstantin Malakhov (Lipetsk)
Dmitry Babenko (Krasnodar)
Maxim Stepanov (Kaliningrado)
Arkadly Lepëhim
Leonid Aronzon
Maxim Jacubson
Sergey Grishunov (Kaluga)
Konstantin Malakhov (Lipetsk)
Dmitry Babenko (Krasnodar)
Maxim Stepanov (Kaliningrado)
Arkadly Lepëhim
SERBIA
R. & D. Kamperelic (Beograd)
Nirvana Cucuz
SINGAPUR
Ernie Oei Choon Guan (Singapur)
SUECIA
Tania Krosee Kant (Estocolmo)
SUIZA
Marcus Steffen (Sempach Stadt)
Carla Neis (Berna)
Lothar Trott/Postkunst (Zürich)
Postkunst
Waldemar Cher (Sollentuna)
TAIWAN
Medison Morrison (Taipei)
TAILANDIA
Yu Pha Chang Koon (Bkk)
TURQUÍA
N. Erol Olcay (Ankara)
Cem Demir (Adana)
Sabriye Celik (Balıkesir) http://www.sabriyecelik.com/
TERRITORIO MAPUCHE
Orlando N. Pacheco A.
Arte Catripulli (Provincia de Cautín)
UCRANIA
URUGUAY
VENEZUELA
Juan Calzadilla (Caracas)
Alexis Pérez Luna
Alejandro Cardozo Uzcátegui
Luis Duarte
Yudesky Bastidas Tovar
Aníbal Díaz
Eliso Ignacio Silva http://www.elisosilva.com/ - http://osile.blogspot.com/
Lubio Cardozo (Mérida)
Alexis Pérez Luna
Alejandro Cardozo Uzcátegui
Luis Duarte
Yudesky Bastidas Tovar
Aníbal Díaz
Eliso Ignacio Silva http://www.elisosilva.com/ - http://osile.blogspot.com/
Marcos Tocino
Vincenzo Castaldo http://www.castaldovincenzo.com/
Efraín Vivas
Carlos Gambino
Leda Scattolini
Wolfang V. Flechas
Gustavo Arias
María J. García G.
Guadalupe Rodríguez "_guroga" (El Hatillo) http://guiondepisoguroga.blogspot.com/
Vincenzo Castaldo http://www.castaldovincenzo.com/
Efraín Vivas
Carlos Gambino
Leda Scattolini
Wolfang V. Flechas
Gustavo Arias
María J. García G.
Guadalupe Rodríguez "_guroga" (El Hatillo) http://guiondepisoguroga.blogspot.com/
Lubio Cardozo (Mérida)
Franklin Fernández (Puerto La Cruz) http://laimagendobleentrevistas.blogspot.com/ -http://poemas-objeto.blogspot.com/
Carmen Arelis Díaz (Maracaibo)
Carlos Alberto Palazzi Colmenares
Zulay Piña
José Enrique González
Cateherine Rincón
Danilo Patiño
Omar Belandría
Francisco Xaverius G.
Manuel Hernández
Numa Barboza (Cabimas)
Jesús Martínez
Aldemaro Fonseca
Alexis Ochoa
Carmen Reyes
Vivian Viloria
Orlando Vera
Maria Díaz
Mariette Puterman (Barquisimeto)
Roseliano García Soto (Cabudare)
Maria Elena Rojas
Dira Martínez Mendoza (Cumaná)
Carlos Alberto Palazzi Colmenares
Zulay Piña
José Enrique González
Cateherine Rincón
Danilo Patiño
Omar Belandría
Francisco Xaverius G.
Manuel Hernández
Numa Barboza (Cabimas)
Jesús Martínez
Aldemaro Fonseca
Alexis Ochoa
Carmen Reyes
Vivian Viloria
Orlando Vera
Maria Díaz
Mariette Puterman (Barquisimeto)
Roseliano García Soto (Cabudare)
Maria Elena Rojas
Dira Martínez Mendoza (Cumaná)
Ana María Libertela
Naybel Pérez Castro (Ciudad Alianza)
Jesús Alexis Bello (Ciudad Bolívar) Félix Morillo
Adelis González Campos (Coro)
Carmen Pereira (Turmero)
Raúl Rengifo
Marai Reyes
José Requena (San Mateo)
Luis E. Moreno
Raúl Bastardo
José Miguel Martín (La Victoria)
Jaime Hernández
Manuelangel Ochoa
Miguel Ruiz
Rosana Hernández Pasquier (Villa de Cura) http://www.rosanahernandezpasquier.blogspot.com/
Aly Pérez
Edgar Mata (Maracay)
Willie Hugles
Gladys Prato
Lula Montesinos
Patricia Rodríguez
Freddy Contreras
Angélica Colmenárez
Jorge Bulhosa
Edito López
Félix Barreto
Lucia Porrovecchio
André Blanco
Leonardo Blanco
Francisca Ma. Asunción
Juan Martínez
Ana Nóbrega
Nery Olivar Rodríguez
Flavio Gerdel
Beatriz Nones
Ismael Alvarado
Reynaldo Bracho
Bárbara Colmenares
Franklin Rodríguez
Maria Esperanza Rosales
David Olivares
Javier Arias "Jarias"
Sofía Rodríguez
Mayra Pimentel
Danilo Seijas
Dinorah Romano
Annijames Rivero
Francis Asunción
Victoria Parés
Julio Delgado
Emilio Hidalgo
Ilka Guerrero
Mórela Cuba
Fronilde Escalona
Maria C. Salas Montcourt
Ariana C. Velazco
Mariela Arévalo
Mariano Yépez
Gino Cartone
Sarah Gouveia
Tito Gouveia
Susana Potente
Verónica Cabrera
Walter Escalante
Rafael Simons
Gregorio Galíndez
César Blanco